Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Saffran s.r.o.

Textilné výrobky svetovej úrovne – vysoko kvalitné riešenie pre vašu firmu.

Spoločnosť Saffran pôsobí na celom svete a ponúka široký sortiment textilu pre hotely a reštaurácie, či reklamné kampane. Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam a neustálemu rozširovaniu sortimentu sa Saffran stal odborníkom na textilnom trhu a v textilnej výrobe. Spoločnosť sa sústredí na najnovšie technológie a trendy, neustále inovácie, riadenie kvality tovaru a služieb. Sklad tovaru máme v Bratislave ale naši manažéri vždy radi navštívia Vašu spoločnosť a ukážu Vám celý sortiment tovaru. Ponúkame nielen textil klasických rozmerov a kvality ale máme možnosť prispôsobiť tovar podľa potrieb Vašej spoločnosti.

Ponúkame tovar vlastnej výroby:

PRE KUPEĽŇU

Osušky a uteráky - veľký vyber rozmerov a hmotností. Biele alebo farebné. Osušky a uteráky z jacquardovým alebo vyšívaným logo na mieru.

Župany a papuče - klasicky župany alebo kimono. Župany froté alebo vaflové. Vyšívané logo hotelu akejkoľvek zložitosti. 5 druhov hotelových papúč skladom: froté, velúr, flis. Vyšívané alebo printované logo pre papuče.

safran- obrazok 3MINI

PRE SPÁLŇU

Vankúše a paplóny - akákoľvek veľkosť. Antialergický alebo perie/páperie. 100% bavlna alebo PE. Vankúše akéhokoľvek objemu podľa potreby.

Posteľná bielizeň a matracové chrániče - satén a perkal. Hladká látka alebo prúžkovaná. Napínače plachty s gumičkou. Plachty na mieru podľa rozmeru matraca. Vodotesné matracové chrániče pre matrace rôznych veľkostí.

safran- obrazok 4MINI

PRE SPA

Osušky, uteráky a župany - veľký vyber rozmerov a hmotností. Biele alebo farebné. Osušky a uteráky z jacquardovym alebo vyšívaným logo na mieru. Klasicky župany alebo kimono. Župany froté alebo vaflové. Vyšívané logo hotelu akejkoľvek zložitosti.

Plachty - plachty na mieru. Biele alebo farebné.

safran- obrazok 2 MINI

Saffran s.r.o.

Adresa spoločnosti:

Račianska 96,

83102 Bratislava

 

Kontaktná osoba:

Denys Bykov,

+421 948 017 288,

sales.eu@saffran.sk

 

Web:

http://saffran.sk/?lang=sk

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...