Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Alto Slovakia, s. r. o.

Spoločnosť ALTO Slovakia s.r.o. sa v oblasti informačných technológií špecializuje na systémy pre hotely, reštaurácie a iné stravovacie zariadenia.

Zaoberáme sa komplexnými riešeniami informačných systémov, ich vývojom, implementáciou u zákazníka, zabezpečením bezproblémovej prevádzky informačných systémov a školeniami personálu. Pre zákazníkov zabezpečujeme:

  1.  Programy pre kaviarne a reštaurácie pre vedenie skladovej evidencie a registračné pokladne, vernostné a kreditné systémy.
  2. Programy pre hotely, penzióny a ubytovacie zariadenia pre potreby rezervácie a ubytovania hostí a vyúčtovania služieb hosťom.
  3. Riešenia pre športové centrá, fittness, wellness centrá, masážne a relax centrá na účtovanie služieb, budovanie vernostného a kreditného systému.
  4. Programové úpravy a analýzy riešení podľa požiadaviek zákazníkov, prepojenia našich systémov s inými systémami (účtovníctvo, CRM systémy, zámkové systémy, telefónne ústredne)

Pre zákazníkov zabezpečuje programové vybavenie a k nim potrebné technické prostriedky. Okrem programového vybavenia poskytujeme aj poradenstvo, školenia zamestnancov, komplexný servis informačného systému a ostatné služby spojené s používaním výpočtovej techniky.

Orderman 200widthRecepcia 200widthPokladna 200width

Alto Slovakia, s. r. o.

EZimova 168width

Ing. Eliška Zimová
obchodný riaditeľ - vzťahy so zákazníkmi
alto@alto.sk

+421 907 145 095

+421 52 3210 400

www.alto.sk

ALTO Slovakia s.r.o.
Sládkovičova 33
059 21 Svit

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...