Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - GROUPE GM FRANCE

Groupe GM France je priekopníkom v hotelovom odvetví a svoje riešenia  šité na mieru ponúka viac ako 45 rokov po celom svete. Naše jedinečné portfólio značiek zdedené zo sveta kreatívneho dizajnu, kozmetiky, kúpeľníctva alebo módy v kombinácii s vlastnými značkami nám umožňuje poskytovať našim klientom neobmedzený výber produktov, dokonale prispôsobených ich potrebám. Kreativita, inovácia, kvalita, spoľahlivosť, služby zákazníkom a udržateľnosť sú základnými hodnotami a záväzkom našej skupiny.

Naším partnerom je k dispozícii viac ako 35 značiek hotelovej kozmetiky, toaletné doplnky, doplnky do kúpeľní a izieb ako aj ich vybavenie.

V roku 2017 vzniklo partnerstvo medzi Groupe GM a českou rodinnou firmou Manufaktura, ktorých edíciu Sedmikráska sme preniesli aj do hotelovej kozmetiky.

Najobľúbenejšou značkou hotelovej kozmetiky zostáva Damana – či už jej verzia Earth and Sun inšpirovaná energiou zeme, slnka a darmi prírody alebo aj organický rad Damana Organic, vyrobený z 97% organických prípravkov bez farbív a parabénov s vôňou aloe ver a bavlníkom.

DAM ecopump M

DSC 2638 M

K dispozícii je tiež detská kozmetika Amimo a Malý princ, ktorá so svojími doplnkami je obľúbená nielen u najmenších hostí ale aj u dospelých. 

My Fun Box M

LPP Ambiance M

V súčasnosti sme zareagovali aj na pandémiu Covid 19 a na trh sme priniesli hydroalkoholické dezinfekčné gély vyrobené v našich laboratóriách. Gély sa distribuujú nielen do odvetvia služieb ale aj do nemocníc a seniorských domovov a škôl.

Šetrnosť našich výrobkov k životnému prostrediu deklarujeme cez program Care about Earth. Neustále vyvíjame kozmetiku a doplnky šetrné k prírode. Recyklovateľné obaly toaletných doplnkov, recyklovateľné tuby a fľaše inovujeme neustále.

hydrogel new

 

GROUPE GM FRANCE

10 Rue des Bergers

75015 Paris

France

Web:

www.groupegm.eu

Kontaktná osoba:

FB IMG 1594287865413

Michaela Kobzova 

obchodný zástupca pre SR

Tel: + 421 905 152 607

Mail: michaela.kobzova@groupegm.com

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...