Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - METRO Cash & Carry SR, s. r. o.

METRO pre hotely a penzióny

6934 METRO-auto-300x115pxV METRO nájdete všetko potrebné na úspešnú prevádzku hotela či penziónu, od zariadenia izieb a kúpeľní cez sortiment určený hotelovej reštaurácii až po upratovanie, oblečenie personálu a mnoho ďalších užitočných produktov a služieb vrátane dovozu objednaného tovaru. 

Všetko pod jednou strechou

Byť zákazníkom METRO znamená neoceniteľnú časovú úsporu, pretože v našich veľkoobchodných strediskách nájdete všetko, čo potrebujete na prevádzku hotela, hotelovej kuchyne aj kancelárie. Vďaka jedinému dodávateľovi zjednodušíte svoju administratívu, a navyše môžete využiť dovozovú službu METRO Distribúcia.

 Q5C6288 silber 38 76vHSortiment METRO zahŕňa vybavenie hotelových izieb od matracov, lôžkovín a posteľnej bielizne cez uteráky, župany, papuče
a kúpeľňovú kozmetiku (šampóny, mydlá, krémy) až po náplne do minibarov a všetko občerstvenie v zodpovedajúcom balení. Nájdete u nás aj kompletnú ponuku pre hotelové kuchyne a reštaurácie a pracovné odevy pre chyžné, obsluhujúci personál a kuchárov.

 

Pre nižšie náklady. Zefektívnite svoju prevádzku so značkami METRO.

Aby sme podporili vaše podnikateľské úsilie, vyvinuli sme veľa vlastných značiek, ktorých produkty nemajú v rovnakej kvalitatívnej hladine cenovú konkurenciu. Ide o potravinársky aj nepotravinársky tovar, ktorý vyniká kvalitou porovnateľnou so značkovými výrobkami, ale ich cena je nižšia. Tým vám umožňujeme zachovať vysoký štandard služieb a zároveň znížiť náklady.

 

Vzdelávanie v METRO

Kulinárske kurzy METRO
Prihláste svojich kuchárov na výučbové tréningy zamerané na slovenskú či taliansku gastronómiu, úpravu sezónnych surovín, zveriny alebo rýb. Pod vedením šéfkuchárov METRO zvýšia svoje profesionálne znalosti aj zručnosti.

Školenia HACCP

Zadarmo vám pomôžeme vypracovať sanitačné plány na všetky úseky vašej prevádzky, odporučíme upratovacie prostriedky a zadarmo vyškolíme vašich zamestnancov.
Všetko pre kuchyňu aj reštauráciu

Kvalitné suroviny

V METRO nájdete bežné aj luxusné suroviny, s ktorými môžete hosťom ponúknuť raňajky, obedy, večere, ale aj rauty a ďalšie slávnostné pohostenie. Absolútne exkluzívna je v METRO ponuka čerstvých rýb a morských plodov, ku ktorej sa viaže aj pomoc našich špecialistov na akciách, ktoré chcete zorganizovať pre svojich zákazníkov.

Profesionálne prístroje

Konvektomaty, holdingy, banketové vozíky, vodné kúpele a ďalšie profesionálne prístroje určené na vysokozáťažové prevádzky.

Oblečenie pre zamestnancov

Vyberte si pracovné odevy pre kuchárov a obsluhujúci aj pomocný personál. Tieto úbory zadarmo opatríme vaším logom!

Vybavenie reštaurácie

Špecializované rady servisov na celodenné podávanie jedál, a to v rôznych dizajnových úpravách aj kvalite spracovania. Nájdete u nás aj štýlové obrusy, prestieranie a ďalší reštauračný textil. 

 Q5C1178 38 13vH

 

 

 

METRO Cash & Carry SR, s. r. o.

Karol Preiner, Bc.
HORECA segmentový manager junior
info@metro.sk

Tel.:+421 2 405 851 14

www.metro.sk

METRO Cash & Carry SR, s.r.o. 
Senecká cesta 1881
971 01  Ivánka pri Dunaji