Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - YOKLA, s. r. o.

 

Novinka !
Výroba čalúneného sedacieho nábytku a postelí vyhotovených na mieru pre hotely, reštaurácie a kaviarne.

 

Kto sme?

2 14082013 yokla baner 70x120 5spadavka-2-page-001Sme obchodná spoločnosť zameraná na dodávku stolov, stoličiek a doplnkov pre hotely, reštaurácie, kaviarne a spoločenské priestory. Od roku 2005 sídlime v Hurbanove, kde je umiestnená naša vzorková predajňa, kancelárie a expedičný sklad. Ponúkame široký sortiment kvalitných produktov, ako sú stolové nohy a stolové dosky, drevené, plastové stoličky, záhradný a reštauračný nábytok a niekoľko komplementárnych produktov.

Aké máme zásady?

Fungujeme na princípe individuálneho prístupu k zákazníkovi. Neustále dbáme na dizajnovú stránku produktov, ale rovnako sa sústreďujeme na úžitkové vlastnosti ako je pevnosť, pohodlnosť a odolnosť použitých materiálov. Kladieme veľký dôraz na to, aby všetky produkty poskytovali komfort a slobodu, aby využívali danú plochu v plnom rozsahu a vytvárali tak priestory, ktoré spĺňajú vysoké funkčné a estetické kritéria. Pre dodržanie čo najkratších dodacích termínov, máme množstvo položiek k dispozícií v našom sklade.

Aký je náš cieľ?

3 1342687943826-plachta-na-fasadu 70x120-page-001Našim hlavným cieľom je prostredníctvom produktov a služieb splniť požiadavky zákazníka aj v náročných podmienkach každodennej záťaže. Snažíme sa poskytovať také produkty, pri ktorých zákazníci ocenia pohodlie, tvar, farebnosť a taktiež tradičný, rokmi overený a obľúbený sortiment. Pravidelnými návštevami na svetových veľtrhoch zameraných na gastronómiu a nábytok chceme zabezpečiť neustále napredovanie spoločnosti a rozširovanie našej ponuky. Spokojní zákazníci sú najväčším zadosťučinením nášho každodenného úsilia.

YOKLA, s. r. o.

Tomáš Lovász
obchodný zástupca
tomas.lovasz@yokla.s

Tel.:+421 35 760 26 89

Fax.:
+421 35 760 30 99

www.yokla.sk

YOKLA, s. r. o.
Komárňanská 115/A
947 01  Hrubanovo