Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - St. Nicolaus DIRECT, s.r.o.

SYNERGIA NA TRHU ZNÁMYCH A OBĽÚBENÝCH SLOVENSKÝCH ZNAČIEK

 

directSt. Nicolaus DIRECT, s.r.o. je novovzniknutá, slovenská spoločnosť. Rozhodli sme sa posilniť postavenie a prítomnosť našich značiek na slovenskom trhu v rámci Nezávislého maloobchodu a HoReCa. Naším hlavným cieľom je úzka spolupráca s aktuálnymi, ale aj s novými obchodnými partnermi formou aktívnej podpory prostredníctvom obchodného tímu a trade marketingu.

Spoločnosť St. Nicolaus – DIRECT, s.r.o. začala pôsobiť na slovenskom trhu od 26.9.2016. Naše portfólio tvoria najúspešnejšie a najpredávanejšie slovenské značky liehovín ako Nicolaus Extra Jemná Vodka, bylinný likér Demänovka, ovocné liehoviny zn. Jubilejná, či úspešné značky mineránych a pramenitých vôd ako Budiš, Zlatá Studňa a Fatra.

Celé portfólio spoločnosti St. Nicolaus – DIRECT, s.r.o. je však oveľa širšie. Ponúkame širokú škálu obľúbených liehovín na trhu ginov, rumov, likérov, brandy, ovocných destilátov a bitters, ako aj radu kvalitných ovocných štiav zn. Pfanner, prípadne rýdzo slovenské nápoje, ako tradične kvasený zázvorový nápoj zn. Ginger Mania, či stále viac obľúbený cider a mušt značky Jablčnô.

Unikátnym projektom sú Slovenské Vinice. Tvoria ho Slovenské vína z najobľúbenejších odrôd od slovenských vinárov v balení výhradne určeného pre HoReCa segment.

Samostatnú kategóriu tvoria Destiláty St. Nicolaus Exclusive Edition – ,,Výnimočnosť v každom dúšku“, ktoré sú vyrábané pod dohľadom svetových majstrov páleničiarov.

Kvalitu produktov z nášho portfólia zaručujú prvotriedne suroviny a tradičné, rokmi overené receptúry, ktoré sa neustále zdokonaľujú. 

 

ST.NICOLAUS EXLUSIVE EDITION

Spoločnosť ST.NICOLAUS nadviazala na dlhoročnú tradíciu a know-how maďarskej pálenice na východe Maďarska, vo Vásárosnamény a vytvorila exkluzívnu edíciu destilátov, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho spotrebiteľa. Tajomstvo lahodnej chuti sa začínaexl starostlivým výberom tých najlepších odrôd ovocia, ktoré dozrievajú v úrodnej oblasti a ideálnych klimatických podmienkach blízko pálenice. Výroba je od začiatku až do konca v rukách skúsených majstrov.
V rámci uceleného inovatívneho produktového konceptu zákazníkom ponúkame vyše 20 exkluzívnych destilátov výnimočnej kvality, ktoré sú rozdelené do piatich produktových línií.

SPECIAL VARIETAL - ovocné destiláty pripravné výlučne z jednej odrody ovocia: 
Slivovica Bystrická, Slivovica Stanley, Hruškovica Conference, Hruškovica Bosc Kobak, Višňovica z krajovej odrody

EXTRA DELICIOUS - vybrané ovocné destiláty odležané na sušenom ovocí pre milovníkov sladších a jemnejších chutí: 
Slivovica a Marhuľovica odležaná na ovocí

GRAND VINTAGE - najlepšie slivovice z jednotlivých ročníkov vybrané degustačnou komisiou expertov: 
Slivovica ročníky 2013, 2014, 2015

MASTER SPECIALTY - ovocné destiláty z netradičných druhov ovocia: 
Bazovica, Dulovica, Oskorušovica, Višňovica z cigánskej višne, Hroznovica z muškátového hrozna

BARREL RESERVA - destiláty dozrievané v starostlivo vybraných drevených sudoch, ktoré dodávajú nápoju výnimočnú chuť i farbu: 
Slivovica z morušového a dubového suda, 5-ročná Slivovica, Marhuľovica z dubového a morušového suda, Čerešňovica z čerešňového suda

Do rady Exclusive sa dostane len to najlepšie z našej pálenice z danej sezóny. Všetky destiláty priebežne posudzuje degustačná komisia zložená z odborníkov v oblasti destilácie. Destiláty Exclusive Edition sú vyrábané v menších množstvách, preto sú všetky fľaše ručne číslované.

Nová exkluzívna kolekcia ovocných destilátov má vlastný web s e-shopom www.destilaty.sk, produkty sú dostupné v prémiových reštauráciách, baroch a vo vybraných darčekových a špecializovaných obchodoch. 

Exclusive

St. Nicolaus DIRECT, s.r.o.

Adresa:

Ul. 1. mája 113

031 28 Liptovský Mikuláš

Web:

www.stn-trade.sk & www.napoje.sk

pavol rakovský fottoKontaktná osoba:

Pavol Rakovský

Sales Manager

pavol.rakovsky@stn-direct.sk

+421 915 848 115