Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Bidfood Slovakia s.r.o.

Foto web 1

Spoločnosť Bidfood Slovakia úspešne pôsobí na trhu slovenskej gastronómie už viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa zmenila z malej distribučnej spoločnosti na lídra slovenského trhu v zásobovaní gastronomických prevádzok.

NEW budova Bidfood

Vyvíjame a vyrábame potraviny pod vlastnými značkami. Najznámejšie sú mrazené a chladené potraviny Nowaco, Gurmet alebo zmrzliny Prima s radom výrobkov Mrož a Pegas,  či divina Petron. V Kralupoch nad Vltavou prevádzkujeme spracovateľské závody rýb, diviny, hovädzieho a bravčového mäsa. V Opave sa špecializujeme na sous-vide úpravu mäsa, výrobu zmrzlín, mrazených jedál, zelenín a pečiva. Pri Plzni spracovávame čerstvú hydinu a vyrábame údeniny.

Potraviny i súvisiaci sortiment rozvážame zadarmo po celej republike. Vo výrobných i logistických prevádzkach dbáme na vysokú kvalitu a hygienický štandard, čo potvrdzujú pravidelné audity certifikačných autorít.

Popri predaju poskytujeme gastronomickým i maloobchodným zákazníkom vynikajúce služby. Snažíme sa všetkými cestami zvyšovať úroveň slovenskej gastronómie, jej prestíž a spoločnú tvorbu zisku. Sme pre našich klientov istým stabilným partnerom nielen pre dnešok, ale aj do budúcnosti, s ktorým môžu rátať, a na ktorom môžu pevne postaviť svoje  podnikanie v oblasti gastronómie.

Bidfood Expo

NEW kuchar foto

Pre odbornú verejnosť organizujeme najväčšiu gastronomickú udalosť na Slovensku – veľtrh Bidfood Expo. Hlavným ťahákom sú kuchárske show slovenských i zahraničných celebrít.

V expozíciách sa môžete stretnúť s ľuďmi, ktorí pre Vás produkty vyvíjajú, vyrábajú a vyberajú. Zoznámia Vás so svetovými trendmi, novinkami v sortimente a inšpiratívnymi nápadmi. Súčasťou väčšiny expozícií sú praktické ukážky vrátane ochutnávok.

 

 

 

 

Gastroštúdio

NEW gastrostudio fotoV Gastroštúdiu organizujeme inšpiratívne kulinárske i poradenské kurzy pre našich zákazníkov, odbornú verejnosť i zamestnancov.  Mobilné prvky umožňujú Gastroštúdio rýchlo premeniť v priestor pre praktické kurzy – workshopy, na ktorých môžu variť sami účastníci. V objekte sa taktiež nachádza nevyhnutné komplexné zázemie kuchyne. Sme lídrom v procese edukácie našich zákazníkov a odbornej verejnosti, na ktorom sa okrem Gastroštúdia podieľajú naši špecialisti a tím kuchárov, ktorí svoje vedomosti a zručnosti prezentujú a tak vzdelávajú priamo na prevádzkach našich zákazníkov s ich špecifickými potrebami v ich podmienkach podnikania.

 

 

 

Mobilna aplikacia Bidfood 2018-1

 

Eshop Mojbidfood.sk 24/7:
Aktuálne ceny, detailné informácie a mnoho užitočných nástrojov sa zobrazujú na portáli mojBidfood.sk po prihlásení na požadovaný deň dodania. Objednávanie uľahčujú šablóny s obľúbenými produktmi alebo história objednávok. Inšpiráciu prinášajú šablóny – koncepty alebo receptové kalkulačné listy.
Mobilná  aplikácia 24/7:
Najrýchlejšie objednáte pomocou jednoduchej aplikácie. Nákupný košík spoločný pre e-shop a aplikáciu umožňuje dokončiť rozpracovanú objednávku skutočne kdekoľvek, na akomkoľvek zariadení.

 

 

 

 

 

 

Fresh Fish Service

Foto web 4

Čerstvé ryby si môžete vybrať' priamo zo špeciálneho auta Fresh Fish Service. Po telefonickom dohovore príde zadarmo priamo až k Vašim dverám.

Jedinečná služba pokrýva stále viac prevádzok v Bratislave, Trnave, Piešťanoch a Trenčíne. Zákazníci oceňujú možnosť osobne si pozrieť a vybrať kvalitné čerstvé ryby aj steakové mäso. K tejto službe neodmysliteľné patrí profesionálny osobný prístup.

Bidfood Slovakia s.r.o.

Piešťanská 2321/71

Nové Mesto nad Váhom

915 01

Web:

www.bidfood.sk
www.mojbidfood.sk

 

Kontaktná osoba:

Milan Michalec
tel. 0903 721 500
e-mail: milan.michalec@bidfood.sk