Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Bidfood Slovakia s.r.o.

Foto web 1

Spoločnosť Bidfood Slovakia úspešne pôsobí na trhu slovenskej gastronómie už 20 rokov. Za toto obdobie sa zmenila z malej distribučnej spoločnosti na lídra slovenského trhu v zásobovaní gastronomických prevádzok.

Foto web 2

Pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou je charakteristická šírka a komplexnosť sortimentu, ktorý pozostáva nielen z mrazeného, ale aj z čerstvého či suchého tovaru. No nie je to len samotný sortiment, vďaka ktorému spoločnosť vyrástla. Paleta služieb, ktorú poskytuje svojim zákazníkom je skutočne pestrá. Počnúc množstvom distribučných áut v každom kúte Slovenska, cez príjem objednávok vďaka službám zákazníckeho centra a e-shopu, nevynímajúc ani tím špecialistov, ktorí poskytujú cenné rady priamo na prevádzkach zákazníkov. Pre odbornú verejnosť je zaujímavá aj možnosť zúčastniť sa kuchárskych kurzov, ktoré organizujú vo svojom vlastnom profesionálnom gastroštúdiu v Prešove. Kurzy prebiehajú pod vedením domácej i zahraničnej kuchárskej elity. Spoločnosť taktiež podporuje nádejné mladé kuchárske talenty a prispieva tak k zvyšovaniu úrovne slovenskej gastronómie. Už po 11-krát Bidfood usporiadal gastronomický veľtrh pod názvom Bidvest Tour. Obľúbenosť tejto jedinečnej akcie sa každoročne zvyšuje, o čom svedčí stúpajúca návštevnosť zákazníkov, ako aj ich aktívny záujem dozvedieť sa viac o ponúkanom sortimente.

Fresh Fish Service


Foto web 4Čerstvé ryby si môžete vybrať' priamo zo špeciálneho auta Fresh Fish Service. Po telefonickom dohovore príde zadarmo priamo až k Vašim dverám.

Jedinečná služba pokrýva stále viac prevádzok v Bratislave, Trnave a čoskoro aj na východnom Slovensku v Košiciach, v Prešove a vo Vysokých Tatrách. Zákazníci oceňujú možnosť' osobne si pozrieť a vybrať' kvalitné čerstvé ryby a po novom aj steakové mäso. K tejto službe neodmysliteľné patrí profesionálny osobný prístup.

 

Mäso najvyššej kvality 

Foto web 5

 

Už viac ako 10 rokov sa spoločnosť' Bidfood zaoberá nákupom, spracovaním a predajom masa. Významnú časť' zo sortimentu masa a výrobkov spracovávajú vo vlastnom závode, kde okrem iného búrajú bravčové polovičky a hovädzie štvrte. Mäso nakupujú výhradne z fariem a porážok naprieč celou Slovenskou a Českou republikou.

 

 

Mäso Sous – vide

sous vide

Bidfood otvoril výrobu Sous-vide vo vlastnom závode v Opave na jar 2014. Výrobný závod získal všetky potrebné certifikáty kvality a je pravidelne kontrolovaný po stránke plnenia najprísnejších veterinárnych a hygienických noriem.

Výrobky Sous-vide ocenia všetci zákazníci od školských jedální, cez stánky, cateringové spoločnosti až po hotely a reštaurácie vyššej triedy.

 

Taliansky sortiment a vína

Dôležitou komoditou, ktorej Bidfood venujeme veľkú pozornosť' sú potraviny a suroviny pre taliansku gastronómiu. Dovážajú ich pre Vás od renomovaných výrobcov priamo z Talianska.

vino taliansko

Spoločnosti sa podarilo vybudovať' stabilnú a spoľahlivú sieť produktov, ktorú neustále rozširujú a budujú. K talianskej gastronómii, ktorá sa stala veľmi obľúbenou vďaka svojej jednoduchosti, čerstvosti a kvalite použitých surovín, neodmysliteľné patria talianske vína.

 „Talianske vína - to je vášeň, temperament a moderný životný štýl.“

Bidfood Slovakia s.r.o.

Zákaznícke centrum
- k dispozícii každý pracovný deň od 7:30 do 16:00 hod.,
- Západ: 032/774 28 50, e-mail: callcentrum@bidfood.sk
- Východ: 051/746 12 50, e-mail: callcentrum.po@bidfood.sk

E-shop
- nonstop k dispozícii 24 hodín/7 dní v týždni
- Osobné konzultácie Vám poskytne správca e-shopu:
Tel. : 0911 086 269, e-mail: spravca.eshop@bidfood.sk

www.bidfood.sk
www.mojbidfood.sk