Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

kto-sme- foto2-original

Sme pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky tisícom ľudí v celej krajine.

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš sa varí pivo od roku 1967. Nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku. Neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

 Do nášho portfólia patria značky: Šariš, Topvar, Smädný mních, Velkopopovicky Kozel, Pilsner Urquell, Gambrinus, Excelent, Radegast, nealkoholické pivo Birell a cider Kingswood.

 

 Keď sa bude dariť nám, bude sa dariť aj prostrediu okolo nás

prosperita-original

V našej spoločnosti pracujeme tak, aby sme zlepšovali životné podmienky a budovali lokálne komunity, v ktorých pôsobíme. Súčasťou našej stratégie je zodpovedné podnikanie, pri ktorom sa zameriavame na päť oblastí, zakotvených v programe trvalo udržateľného rozvoja Prosperita. Sme členmi profesijných organizácií, ktoré sa podieľajú na zvyšovaní kvality podnikateľského prostredia a rozvíjaní princípov zodpovedného podnikania.

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Generálne riaditeľstvo 

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Vajnorská 100/A, 831 04 Bratislava

Tel.:  +421-2-67 286 111

 

Pivovar Šariš (výrobný závod)

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Odštepný závod Pivovar Šariš

Pivovarská 9, 082 21 Šariš

Tel.: +421-51-77 72 111

E-mail: prazdroj@asahibeer.sk

 

Web: www.prazdroj.sk