Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - D-EDGE Hospitality Solutions

Spoločnosť D-EDGE, založená zlúčením dvoch poskytovateľov digitálnych riešení s dlhoročným úspechom, ponúka špičkové riešenie založené na cloudovom ecommerce pre viac ako 11 000 hotelov vo viac než 100 krajinách. Kombinácia technickej dokonalosti spoločnosti Availpro s expertízou digitálneho marketingu spoločnosti Fastbooking prináša D-EDGE holistickú technologickú infraštruktúru pod jednou strechou. Integrovaná rada riešení pokrýva všetky etapy hotelovej distribúcie, ktoré zahŕňajú: Centrálny rezervačný systém, dátovú inteligenciu, konektivitu, digitálne médiá a tvorbu webových stránok. 

S tímom 350 odborníkov, ktorí sa nachádzajú vo viac ako 20 krajinách, poskytuje DEDGE lokálnu podporu, služby a nástroje. S celosvetovou sieťou partnerov 500 +, stále sa rozširujúci ekosystém D-EDGE je pozitívnym miestom pre podnikanie a rast.

"D-EDGE ponúka hotelom jedno z najucelenejších riešení na trhu. Sme presvedčení, že technológie a marketing by mali spoločne spolupracovať pre úspešnú distribúciu hotelov. Aby hotelieri zostali konkurencieschopní, je zásadné, aby mali prospech z jednoduchých riešení; ktoré pokrývajú celý proces vyhľadávania a rezervácie.” Vysvetľuje Pierre-Charles Grob, CEO spoločnosti D-EDGE a iniciátor spojenia Availpro a Fastbooking. "Kombináciou odborných znalostí Avai/pro a Fastbooking sme schopní ponúknuť našim zákazníkom komplexné riešenie a pomáhať im správne pristupovať k distribučnej stratégii a súčasne zjednodušovať ich životy. ”

D-EDGE riešenie je prezentované v 5 rodinách: Centrálny rezervačný systém (Booking Engine, Channel Manager, GDS, Centrálna správa obsadenosti, Automatizácia online platieb), Data Intelligence (Cenové odporúčanie, Kontrola cien, Online reputácia, Analýza výkonu) Connectivity Hub (PMS, RMS, CRM, OTA atď.), Digitálne médiá (grafické online reklamy, vyhľadávače a Metasearch marketing) a tvorba webových stránok (návrh a vývoj webových stránok, tvorba obsahu, výroba médií).

 Dedge

D-EDGE je globálna spoločnosť so silnou lokálnou sieťou. Priorita je venovaná ľudským vzťahom, lokalizáciu a blízkosti. Zamestnanci 0 360 mužov a žien obsluhujú svojich zákazníkov z viac ako 25 kancelárií po celom svete. Tím podpory hovorí 20 jazykmi a nástroje D-EDGE sú vyvíjané vo viac ako 35 jazykoch.

Prezentácia o spoločnosti D-EDGE na stiahnutie - tu. 

 

D-EDGE Hospitality Solutions

Adresa:

14-16 Bd Poissonnière, 75009 PARIS, FRANCE

Web:

www.d-edge.com

Kontaktná osoba:

41790389 546123172464893 5545963859119964160 o

  Soňa Korecová

Sales Manager Slovakia

Email: skorecova@d-edge.com

Tel.: +421 907 211 113