Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Exterio (LTG, s.r.o.)

Už takmer 10 rokov prinášame našim klientom kvalitný a vkusný exteriérový nábytok, s ktorým získa každý centimeter terasy, reštaurácie či wellnessu výnimočnú atmosféru.

Nábytok s nezabudnuteľnou atmosférou

Exterio je popredným dodávateľom exteriérového nábytku na Slovensku, v Česku a v Rakúsku. Medzi našich klientov patria hotely, reštaurácie a kaviarne, ale aj wellness a office centrá. Letné večery v našich kreslách a sedacích súpravách sa stávajú nezabudnuteľnými a v tieni našich slnečníkov vaši hostia zabudnú na čas. Exterio je tou najlepšou voľbou pre každého, komu záleží na kvalite a dizajne. Vašu luxusnú terasu či očarujúci wellness budú chcieť vaši hostia zažiť znova a znova. 

tatralandia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ratanové lehátka, Tatralandia

Čo u nás nájdete

 • Stoly
 • Stoličky
 • Sedacie súpravy
 • Rohové sedacie súpravy
 • Stolové súpravy
 • Teakový nábytok
 • Lehátka a ležadlá
 • Slnečníky
 • Hojdacie siete a závesné kreslá
 • Grily, krby
 • Záhradené boxy a domčeky
 • Doplnky (kvetináče, lampáše, teakové doplnky, dekoračné vankúše, osvetlenie, inteligentné zámky)

spa-aphrodite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lehátka, SPA Aphrodite Rajecké Teplice

Tovar dodávame okamžite

Náš nábytok pochádza od starostlivo vybraných a overených dodávateľov z Európy, Kanady a Juhovýchodnej Azie, no nemusíte sa obávať, že na vaše vyhliadnuté kúsky budete čakať. Vďaka vlastným skladom sme schopní našim klientom dodať tovar takmer okamžite. Samozrejmosťou je individuálny prístup: vyberieme pre vás presne to, čo sa vám hodí a ak to nemáme, necháme to vyrobiť na mieru. Vďaka našej pružnosti stihnete otvoriť sezónu načas a bez stresu. 

partizan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  Stoličky Cuba a stoly, Kongres & Wellness hotel Partizán

 Zakladáme si na inovatívnych materiáloch

Našim poslaním je vyhovieť vašim potrebám. Okrem exteriérovej klasiky (rôzne typy umelého ratanu, hliník, polywood, teak, bambus či odolný agát) majú preto v našej ponuke stabilné miesto aj najnovšie inovatívne materiály, ktoré prekvapia svojimi vlastnosťami.

Takým je napríklad látka Sunbrella, tkaná z polyakrylových celofarebných vlákien. Táto špeciálna látka odpudzuje vodu a mastnotu. Jej farebná stálosť, priedušnosť, odolnosť voči UV žiareniu a plesniam z nej robia ideálnu tkaninu na čalúnenia exteriérového nábytku, lehátok, slnečníkov a vankúšov. 

venezia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sedacia súprava Venezia

Ďalším inovatívnym materiálom v našej ponuke je námornícke čalúnenie Nautolex. Keďže využíva technológiu “Quick dry”, vyrába sa z neho nábytok na luxusné jachty. Na jachte je síce vlhko, no nábytok z Nautolexu vodu odpudzuje. Kto by neocenil nábytok, ktorý “nezmokne”?  

Zážitky sú tvorené detailami

Ak chcete na vašich hostí urobiť skutočný dojem, doprajte im pohodlie, kvalitu a dizajnové riešenia. Len do detailov dotiahnuté prostredie dokáže vytvoriť silný zážitok. Radi vám pomôžeme ho vytvoriť. 

golfhotel-zillertal-02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sedacia súprava Amsterdam, Golfhotel Zillertal Rakúsko

 

 

 

 

 

 

Exterio (LTG, s.r.o.)

Adresa:

Obchodné centrum STYLA

(Shopping Palace Zlaté Piesky)

Studená 4B/18496

821 04 Bratislava

Web: 

www.exterio.sk

Kontaktná osoba:

Mag. Tomáš Blšťák

Tel.: +421 948 199 838

Email: obchod@exterio.sk