Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Lion´s Horeca Industry, s.r.o.

Bohaté skúsenosti, kvalita, inovatívne riešenia, pružná a operatívna komunikácia sú pre nás štandardom.

Taste. Quality. Innovation.

Projektová spoločnosť LION´S HORECA INDUSTRY začala svoje pôsobenie v roku 2008. Na začiatku sme mali iba základnú víziu stať sa konkurencie-schopným dodávateľom v Ho-Re-Ca priemysle, od čoho sme odvíjali aj meno našej spoločnosti. Symbol leva predstavuje vodcovstvo, a preto sme od prvotných počiatkov vedeli, že svoju pozornosť chceme a budeme sústreďovať na budovanie silnej značky.

V súčasnosti je našim cieľom pokračovať v udržiavaní stability, pretože sme zárukou kvality a v budúcnosti chceme dosiahnuť úspechy aj na iných európskych trhoch. S naším nadšením pre gastronómiu, skvelými produktami a zvyšujúcimi sa požiadavkami od našich zákazníkov sme sa vyprofilovali na modernú projektovú spoločnosť, ktorá svojim zákazníkom dnes poskytuje komplexné riešenia cez riadené portfólio svojich produktov a služieb.

Spolupracujeme s významnými medzinárodnými spoločnosťami aj vďaka čomu získavame vysoko cenné poznatky. Neustálym štúdiom, hľadaním a objavovaním histórie, vývoja a súčasnými trendmi v gastronómii sme vybudovali portfólio našich produktov a služieb, ktoré je dnes aktuálne rozdelené do 6-tich divízií: Porcelain, Chemistry, Inventory, Technology, Textile, Promotion.

lhi1 lhi2 lhi3
lhi4 lhi5 lhi6

Lion´s Horeca Industry, s.r.o.

Adresa:

Za kasárňou 1
831 03 Bratislava
Slovakia
 

Web:

lhi.sk

info@lhi.sk

Kontaktná osoba:

MichalVicanMgr. Michal Vicáň

Tel.:+421 911 911 667
Email: michal.vican@lhi.sk