Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - MONTY, s.r.o.

Každý z produktov Monty považujeme za neoddeliteľnú súčasť architektonického riešenia celej stavby. V našej ponuke nájdete realizáciu shopfrontov od A po Z, samostatne stojace altánky, hliníkové zostavy na mieru, oceľové konštrukcie a špeciálne výrobky zo skla. Naše produkty sú vždy navrhované tak, aby vhodne dopĺňali konštrukčné riešenie stavby a zdôraznili tak jej estetický efekt. Hlavnou novinkou medzi produktami Monty sú americké okná novej generácie - iWee.

Naším poslaním bolo vybudovať tie najkvalitnejšie, samo-posuvné, hliníkové americké okná. Cieľom bolo vtesnať všetko, čo patrí k pohodliu, bezpečnosti a exkluzívnemu dizajnu do jedného. Vysoko kvalitná povrchová úprava, ľahké ovládanie a veľmi dlhodobá životnosť sú hlavnými vlastnosťami tohto špeciálneho produktu. Novinka na Slovenskom trhu ponúka exkluzívne riešenie pre domov i prevádzky.

Dokonalé vlastnosti použitých materiálov tvoria excelentnú harmóniu dizajnu a technologických inovácií. Kvalitné hliníkové telo, skvelé izolačné schopnosti, temperované dvojsklo, tiché, plynulé a motorické ovládanie. Jednoducho americké okná iWee od spoločnosti Monty.

1 blue   2 red

 

3 blue  4 blue

 

3 red  4 red

 

5 red  1 red

MONTY, s.r.o.

Adresa spoločnosti:

Bratislavská cesta 71

Tvrdošovce

941 10 

 

Web:

www.iwee.sk

 

Kontaktná osoba:

Ing. Zoltán Halász
konateľ

0918 699 713

iwee@iwee.sk