Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - ACCOM Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť ACCOM Slovakia s.r.o. je členom skupiny ACCOM holding, s.r.o. Praha. Vznikla v roku 1993 ako obchodno – distribučná spoločnosť s hlavným zameraním na distribúciu droždia, v ktorom sa radí medzi najvýznamnejších dodávateľov na Slovensku. Spoločnosť sídli v Banskej Bystrici s pobočkou v Šamoríne a distribučne pokrýva celé územie Slovenskej republiky.

Od roku 1996 sa portfólio výrobkov rozširuje o sortiment vlastných mliekarní v Bohušoviciach nad Ohří a v Chocni. Následne prichádza k ďalšiemu rozširovaniu počtu domácich aj zahraničných dodávateľov a predávaných výrobkov. Našimi odberateľmi sú tuzemské a zahraničné siete, nezávislý trh a gastro zariadenia.

Dobrú prácu ACCOM Slovakia ocenili aj jej odberatelia. Za rok 2017 si vyslúžila za spoľahlivosť v plnení obsahu, kvality a včasnosti záväzkov zo zákaziek verejného obstarávania ocenenie “Spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní”, ktoré bolo udelené Národným informačným strediskom Slovenskej republiky”.

Spoločnosť ACCOM Slovakia je výhradným distribútorom značky DEBIC na Slovensku. Mliekárenská výroba má 100 ročnú tradíciu a skúsenosti. Výsledkom je, že DEBIC je prémiová značka medzi mliečnymi výrobkami určená pre pekárov, cukrárov a kuchárov.

Kompletnú ponuku sortimentu ako aj poradenstvo v oblasti použitia výrobkov priamo vo Vašej prevádzke kontaktujte prosím svojho obchodného zástupcu.

ACCOM Slovakia, s.r.o.

Zvolenská cesta 61

Banská Bytrica

974 05

Web:

http://www.accom.sk/

https://www.accom.cz/slovakia/

Kontaktná osoba:

 Štefan Klimovič - gastro manager

Štefan Klimovič

Gastro manager

+421 905 510 568

sklimovic@accom.sk

 

Obchodní zástupcovia:

Lukáš Galbička

Obchodný zástupca gastro pre západoslovenský kraj

mob.: +421 918 787 912

e-mail: lgalbicka@accom.sk

 

Paulina Kubišová

Obchodný zástupca gastro pre stredoslovenský kraj

mob.: +421 907 806 599

e-mail: pkubisova@accom.sk

 

Štefan Mikluš

Obchodný zástupca gastro pre východoslovenský kraj

mob.: +421 905 486 025

e-mail: smiklus@accom.sk