Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Jarné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia 2019

Tešíme sa na vás 27.-29. mája 2019 v Residence Hotel & Club Donovaly, kde sa konferencia bude niesť pod témou: Trendy HORECA: ReThink, ReUse, Recycle.

Horeca jar 2019 web 2304 800x300

HORECA konferencia a Jarné stretnutie hotelierov 2019 je jedinečné odborné podujatie pre HoReCa branžu. Cieľom konferencie je sprostredkovať odborníkom v hotelierstve a gastronómii pohľad na budúcnosť branže a na príkladoch z praxe priniesť inšpiráciu a vytvoriť priestor na diskusiu o aktuálnych témach, ktoré riešia profesionáli v HoReCa.

 

♦ TÉMA KONFERENCIE 

Trendy HORECA : ReThink, ReUse, Recycle.

ü  RETHINK: Sú manažéri v hotelierstve a gastronómii na Slovensku pripravení prehodnotiť svoje fungovanie a biznis model v súlade s novými očakávaniami hostí?

ü  REUSE: Zamýšľajú sa majitelia prevádzok nad tým, ako nielen znova použiť overené recepty, úspešné návody, ale aj materiál či inventár?

ü  RECYCKLÁCIA: Pre nepripravených môže recyklácia znamenať vyššie náklady, ale príklady z praxe ukazujú,  že byť pripravený znamená priamo šetriť peniaze! 

Počet turistov a prenocovaní na Slovensku v posledných  rokoch kontinuálne rastie. Viac turistov však znamená nárast požiadaviek na kvalitu. Plnenie  vyšších nárokov a očakávaní na služby si žiada prehodnotiť doterajšie modely a prispôsobiť sa novým želaniam hostí.  Viac turistov zároveň znamená vyššiu spotrebu energií, vody, produkciu plastového a iného odpadu v hoteloch a reštauráciách, či prostriedkov na pranie i zabezpečovanie hygieny vo wellness centrách.

Trendy, akými sú udržateľnosť, ochrana a znižovanie dopadov na životné prostredie, začínajú byť štandardnou požiadavkou v HORECA biznise. Celosvetový trend znižovania spotreby a odpadu vyžadujú i hostia. EÚ i vláda SR sa zaoberajú touto situáciou a na programe dňa je nielen znižovanie produkcie odpadov, dokonca zákaz predaja jednorazových obalov, ale aj ďalšie regulácie.

O týchto témach a tiež o aktuálnom vývoji v zavádzaní e-kasy, príspevku na rekreáciu a zvyšovaní príplatkov i ceny práce, získate informácie od odborníkov a kolegov z branže.

 

REGISTRÁCIA

 

Účastnícky poplatok 228 EUR s DPH, pre členov AHRS platí zľavnená cena vo výške 118,80 EUR s DPH!

Členovia AHRS si môžu uplatniť zľavový kód "AHRS" v registračnom formulári.

 

♦ UBYTOVANIE ♦ 

Šport Hotel

Rezerváciu ubytovania si môžete urobiť na stránke www.hotelsport.sk prípadne na telefonnom čísle 0902 898 900

Ceny za ubytovanie:

Standard Single room 75 € / noc
Standard Double room 95 € / noc

V cene je zahrnuté: raňajky, parkovanie, pripojenie na internet.

 

Hotel Encián
Rezerváciu ubytovania si môžete urobiť na stránke https://www.hotel-encian.sk/sk/kontakt/ prípadne 

na telefonnom čísle +421 48 4199 712, +421 903 297 111

- 1 noc 56 € osoba
- 2 noci 88 € osoba 

V cene je zahrnuté: raňajky, parkovanie, pripojenie na internet.

V prípade problémov s ubytovaním nás kontaktujte, radi Vám pomôžeme: Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tel.: +421 2 58 233 386, Mob.: +421 903 467 373

 

♦ INFORMÁCIE PRE VYSTAVOVATEĽOV ♦ 

V prípade, ak máte záujem o vystavovateľské miesto na Jarnom stretnutí hotelierov a HORECA konferencii 2019, kontaktujte Vierku Kubalíkovú na telefónom čísle 0918 824 320, prípadne na emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Vystavovateľská objednávka - vyplňte a zašlite na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

PREZENTÁCIA VYSTAVOVATEĽOV: Každý vystavovateľ má možnosť prezentovať svoju spoločnosť priamo počas programu konferencie.

Využite priestor prezentovať sa priamo pred publikom.

    

Podmienky prezentácie:

MAX.2 slidy/snímky prezentácie

MAX.2 minúty na prezentáciu

- Poslanie prezentácie do 24.5.2019 na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

(+emailovú adresu a kontakt priamo na spíkra).

Celá sekcia programu je moderovaná, inštrukcie budú poslané prezentujúcemu.

V prípade, ak nedodržíte hore uvedené pravidlá, vzdávate sa možnosti prezentovať počas konferencie.

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...