Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia 2020

Tešíme sa na vás 19.-20. októbra 2020 v Hoteli Holiday Inn Žilina, kde sa konferencia bude niesť pod témou: #SpolocneZaTurizmus. Prihláste sa už dnes!

 HRC jesen 2020 web 600x200

#SpolocneZaTurizmus

Mimoriadna situácia nás spojila ako nikdy predtým. Sme najviac postihnutím odvetvím koronakrízou. Teraz je čas posunúť sa ďalej. V iných podmienkach, v inej dobe, stále v ohrození neviditeľným nepriateľom i celkom reálnym prepadom turizmu. Postavme sa za turizmus, za náš biznis, za naše odvetvie. #SpolocneZaTurizmus

Cieľom konferencie je ukázať, ako sa nové okolnosti dotknú nášho segmentu. Či sa zmení nákupné správanie hostí a akým spôsobom bude potrebné si získať ich priazeň. Ako nové okolnosti premeniť na úspešný biznis model. Lebo o tom je naše podnikanie - o vytváraní zisku. Spoločne za turizmus chceme dosiahnuť, aby sme od štátu dostali také podmienky, ktoré nám pomôžu obnoviť odvetvie cestovného ruchu.

Hlavným mottom konferencie je preto spájanie všetkých nás pre dosiahnutie spoločného cieľa. #SpolocneZaTurizmus. 

 

Chcem sa zúčastniť

REGISTRÁCIA OTVORENÁ. Využite Early Bird zľavu pre účastníkov aj vystavovateľov!

Účastnícky poplatok pre členov AHRS je po uplatnení zľavy vo výške 118,80 EUR s DPH! Early Bird 94,80 EUR s DPH ! (platí do 18.9.2020)

Pre nečlenov je poplatok vo výške 228 EUR s DPH. Early Bird 182,40 EUR s DPH! (platí do 18.9.2020)

Členovia AHRS si môžu uplatniť zľavový kód "AHRS20" v registračnom formulári. 

JESH 2020 - registruj sa už dnes 1

 Chcem vystavovať

V prípade, ak máte záujem o vystavovateľský priestor na Jesennom stretnutí hotelierov a HORECA konferencii 2020, kontaktujte nás prosím na emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Vystavovateľská objednávka - vyplnte a zašlite na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Pozri si leták s informáciami pre vystavovateľov.

PREZENTÁCIA VYSTAVOVATEĽOV: Každý vystavovateľ má možnosť prezentovať svoju ponuku aj počas programu konferencie.

Využite priestor prezentovať sa priamo pred publikom.

Podmienky prezentácie:

 - MAX.2 slidy/snímky prezentácie

- MAX.2 minúty na prezentáciu

 - zaslanie prezentácie do 16.10.2020 na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. s uvedením kontaktu a mena prezentujúceho.

Prezentácie vystavovateľov sú riadené moderátorom, inštrukcie budú poslané prezentujúcemu. Podmienkou pre zaradenie prezentácie do programu je splnenie vyššie uvedených podmienok.

 

Ubytovanie

Hotel HOLIDAY INN Žilina

Rezerváciu ubytovania si môžete urobiť na stránke https://holidayinn-zilina.sk/rezervacia/ prípadne na telefónnom čísle 0041 50 50 120 alebo mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

V rezervačnom formulári v kolónke Špeciálne požiadavky uveďte "Horeca konferencia 2020".

- Standard single Room 1 noc 85€ + 2€ mestský poplatok

- Standard double Room 1 noc 95€ + 2€ mestský poplatok

V cene je zahrnuté: raňajky, parkovanie, wellness.

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...