Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

McDonald´s sa stal kolektívnym členom Zväzu hotelov a reštaurácií SR

(26.2.2015) Bratislava, 26. február 2015 - Spoločnosť McDonald´s Slovenská republika sa stala kolektívnym členom Zväzu hotelov a reštaurácií SR. Zaviazala sa tak k aktívnemu zapájaniu sa do aktivít zväzu a napomáhaniu pri vytváraní vhodných legislatívnych podmienok pre podnikanie v oblasti pohostinských služieb.

McDonaldsSpoločnosť McDonald´s je dlhodobo považovaná za významnú súčasť reštauračných a pohostinských služieb na Slovensku, ktorá svojim podnikaním a skúsenosťami dokáže prispieť k formovaniu vhodných podmienok pre podnikanie v tejto oblasti. „V pohostinských službách existuje vysoká miera regulácie a administratívnej záťaže. So spoločnosťou McDonald´s, ako novým členom, získava náš zväz väčšiu vyjednávaciu a argumentačnú silu, podporenú aj spracovanými štandardami siete,“ hovorí generálny sekretár Zväzu hotelov a reštaurácií SR Marek Harbuľák.

Zväz hotelov a reštaurácií SR takto zastúpi záujmy McDonald´s vo vzťahu k štátnej a verejnej správe.
„So zväzom sa nestretávame prvý krát. Po minulé roky boli členmi niektorí naši franchisanti. Počas minulého roka však Zväz hotelov a reštaurácií upravil formu členstva aj na kolektívnych členov, ktorá je pre našu spoločnosť vhodnejšia,“ vysvetľuje Zuzana Svobodová, riaditeľka PR a komunikácie McDonald´s Česká republika a Slovensko. Vstupom do zväzu sa spoločnosť McDonald´s priradila k podnikateľským subjektom, ktoré sa správajú zodpovedne nielen voči krajine, regiónu, či zákazníkom, ale zároveň je nápomocná aj pri vytváraní vhodných podmienok pre podnikanie v pohostinských službách.

Kontakt pre média:

Marek Harbuľák
generálny sekretár
Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky
Bajkalská 25, 827 18 Bratislava
Tel.: +421 2 58 233 386
Mob.: +420 911 262 174
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

******

Zuzana Svobodová
PR/Communications Director CZ/SK
McDonald’s ČR spol. s r.o.
Řevnická 170/4, 155 21  Praha 5
Tel.: +420 222 007 350
Mob.: +420 731 111 351
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.