Kontaktná osoba

Ing. Martin Rychtárik, Sales Leader SK

+421 918 222 122
martin.rychtarik@diversey.com
www.diversey.com

Fakturačné údaje

Diversey Slovensko, s.r.o.
Rybničná 40
831 06 Bratislava

IČO: 35835401
DIČ: 2020286972
IČ DPH: SK2020286972

 • Garantovaný dodávateľ
 • Upratovanie
 • Čistenie

Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť Diversey poskytuje riešenia v oblasti čistenia, dezinfekcie a prania pre hotely, reštaurácie, zdravotnícke zariadenia, upratovacie spoločnosti, práčovne a potravinársky priemysel. Spojením dlhoročných skúseností a unikátnych nápadov vytvárame nové prístupy, ktoré podporujú a zlepšujú podnikanie našich zákazníkov. Súčasťou našich riešení sú čistiace, dezinfekčné a pracie prostriedky, dávkovacie systémy, stroje a pomôcky na údržbu podláh, poradenstvo a konzultácie v oblasti hygieny a sanitácie (HACCP) a hygienické audity iMap.

Sortiment

Zaisťujeme čistotu aj dodržiavanie bezpečnostných a hygienických noriem (HACCP) v oblasti prípravy pokrmov (potravinových prevádzok) od reštaurácií a rýchleho občerstvenia až po zmluvný catering a stravovanie na leteckých linkách. Pomáhame zlepšiť image a kvalitu všetkých stravovacích zariadení, zvyšujeme bezpečnosť ich zamestnancov, dôveru zákazníkov, prispievame k celkovej prevádzkovej efektivite.

Ponúkame systémové riešenia zahrňujúce širokú paletu produktov, čistiace stroje švajčiarskej kvality TASKI, zariadenia od sanitácie cez ošetrovanie podláh alebo hygienu sociálnych zariadení a nakoniec aj nezávislé hygienické audity iMAP, ktorými pomáhame kontrolovať dodržiavanie hygienických postupov na jednotlivých predajniach. Sme partnerom, ktorý spotrebiteľovi spríjemní pobyt v obchode, zamestnancom zaistí bezpečné a hygienické pracovné prostredie a zákazníkovi minimálne náklady.

Sme spoľahlivým partnerom spoločností, ktoré sa zaoberajú upratovacími službami a správou budov. Uľahčujeme im prácu pri upratovaní všetkých komerčných, priemyslových a predajných priestorov. Naša kompletná ponuka čistiacich prostriedkov, systémov na ošetrovanie podláh, strojov TASKI, poradenstvo a podporné služby zaistia upratovacej spoločnosti vynikajúci výsledok pri zachovaní nízkych nákladov.

Poskytujeme komplexné hygienické a upratovacie riešenia, ktorá spĺňajú náročné požiadavky pre všetky typy zdravotníckych zariadení. Izby pacientov, recepcie, umyvárne, chodby, rizikové priestory, kuchyne, práčovne – staráme sa o to, aby zamestnanci, pacienti aj návštevy dôverovali hygienickému prostrediu nemocníc a zdravotníckych zariadení.

Ponúkame nie len kompletné rady čistiacich produktov, ale zároveň aj komplexné hygienické riešenia šité na mieru pre každý ubytovací subjekt, hotely, penzióny, hostely, garni, botely, apod. Naším cieľom je zaistenie čistoty, bezpečia a pekného vzhľadu celého zariadenia, chodieb, izieb, kuchýň, práčovní a ostatných priestorov tak, aby sa naši zákazníci mohli venovať svojim hotelovým hosťom a tí sa do hotelu radi opakovane vracali.

Na základe špecifických požiadaviek zákazníkov dokážeme zaistiť automatické dávkovanie tekutých pracích prostriedkov prostredníctvom systému Diverflow tak, aby bielizeň bola dokonale čistá a nebola častým praním poškodzovaná.

Spoločnosť Diversey pôsobí v celom rade odborov:

 • Catering, rýchle občerstvenie, reštaurácie a gastronomické prevádzky
 • Obchodné reťazce
 • Firmy zaisťujúce upratovanie a správu budov
 • Nemocnice a zdravotnícke zariadenia
 • Hotelierstvo
 • Práčovníctvo
 • Nezávislí distribútori
 • Predajné reťazce
 • Nápojový a mliekarenský priemysel, spracovanie mäsa, živočíšna výroba
 • Poľnohospodárstvo a chovateľstvo zvierat