AHRS Keycard
AHRS Keycard
Kontaktná osoba

Ing. Jozef Capák, konateľ

+421 918 420 879
capak@keycard.sk
www.keycard.sk

Fakturačné údaje

KeyCard systems s.r.o.
Borágova 20
821 06 Bratislava

IČO: 51432951
DIČ: 2120708106
IČ DPH: SK2120708106

  • Garantovaný dodávateľ
  • Implementačné riešenia
  • Kartové systémy
  • RFID systém
AHRS Key Card

Predstavenie spoločnosti

Návrhy, realizácia a servis hotelových kartových prístupových systémov. Prinášame najmodernejšie riešenia a systémy šité na mieru pre každého klienta, ktoré spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších. Poskytujeme 24 hodinovú podporu 7 dní v týždni pre našich klientov.

Sortiment

Zámok Hotek CLASSIC je tradičný hotelový zámok, ktorý sa zmenil na zámok budúcnosti. Použiteľné pre vnútorné a vonkajšie použitie, ktoré ponúkajú kvalitu a bezpečnosť. Kartových zámkov CLASSIC bolo po celom svete nainštalovaných viac ako 1 milión! Aplikácia v kombinácii s softvérom Hotek CLASSIC ponúka robustný a spoľahlivý systém s bezkontaktnou technológiou RFID. Vhodné a lacné riešenie pre menšie a stredne veľké hotely, penzióny alebo strediská. V prípade väčších hotelov je možné v kombinácii so softvérom Hotek SMART vytvoriť pokročilejšie možnosti kontroly prístupu. Zámky Hotek CLASSIC sú pripravené pre CLE ©, čip Cloud Low Energy (CLE ©) je ľahko inštalovaný do zámku RFID – vytvára mobilné kľúčové riešenie s online cloudovým pripojením, ktoré umožňuje kontrolu prístupu z ľubovoľného miesta na svete.

Hotel Comfort Line. Najnovší slot Hotek RFID je k dispozícii v nerezovej oceli a špeciálnom Black Edition. Zámok je možné namontovať na existujúce zadlabacie zámky a môže sa kombinovať s platformou Hotek SMART.

Zámok SMALL LINE je možné namontovať na takmer všetky dvere, PVC a hliník a je vhodný aj pre vonkajšie dvere. Zámok je možné namontovať na existujúce zadlabacie zámky.

Modul HOTEK MINI kombinuje moderné zámkové technológie so slobodou výberu kľučky dverí. Môžete si vybrať zo 4 dizajnových modelov, z nehrdzavejúcej ocele, mosadze PVD, čiernej a antracitovej PVD. Vzhľad vášho hotela už nie je určený štandardnými hotelovými zámkami. Vyberte si požadovanú kľučku dverí a nainštalujte ju do vstupných dverí v hotelovej izbe, rovnako ako do kúpeľne a ďalších dverí vo vašom hoteli. Systém kontaktov s RFID funguje v kombinácii s softvérom Hotek SMART a ponúka pokročilé možnosti kontroly prístupu pre hotely, letoviská a výletné lode. Zámky Hotek MINI sú pripravené pre CLE ©, čip Cloud Low Energy (CLE ©) sa dá ľahko nainštalovať do zámku RFID – vytvára mobilné kľúčové riešenie s online cloudovým pripojením, ktoré umožňuje kontrolu prístupu z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Hotek QR hybrid kód zámku 2.0 môže byť otvorený s mobilným telefónom alebo RFID kartou. Táto hybridná verzia QR zámku ponúka optimálnu flexibilitu pre hostí a zamestnancov. QR kód je mobilný kľúč, ktorý poskytuje priamy prístup do rezervovanej hotelovej izby. Žiadne ďalšie čakanie na recepcii, ale plynulý tok pri registrácii! RFID plastové karty sú nadbytočné, čo šetrí náklady a prispieva k lepšiemu životnému prostrediu! Výhody: – hybridný, pracuje s mobilným telefónom aj s kartou RFID – spoľahlivé, bezpečné a ľahko použiteľné – úspora času a nákladov – tlačidlo QR je vhodné pre všetky typy smartfónov – už nie je potrebná recepcia – vhodné pre prevádzky bez recepcie.

Hotek MINI RFID zámok v „maskovacej“ verzii; čítačka kariet je ukrytá vo dverách, zámok sa otvorí jednoduchým umiestnením karty na znak pred dverami. Hľadáte niečo iné? Vzhľad vášho hotela už nie je určený štandardnými hotelovými zámkami. Zámok Hotek CAMOUFLAGE vám ponúka slobodu výberu dizajnovej kľučky dverí a nemá viditeľnú čítačku kariet na vonkajšej strane dverí.

  • Hotek Classic
  • Hotek Comfort Line
  • Hotek Small Line
  • Hotek Mini
  • Hotek QR Hybrid