AHRS #horeca
#horeca
Kontaktná osoba

Lenka Filová, obchodný zástupca

filova@materasso.sk
www.materasso.sk

Fakturačné údaje

Materasso Slovakia s.r.o.
Oravské Veselé 612
029 62 Oravské Veselé

IČO: 36405116
DIČ: 2020129969
IČ DPH: SK2020129969

  • Garantovaný dodávateľ
  • Vybavenie & zariadenia
  • Matrace & postele
#horeca

Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť Materasso Slovakia, s. r. o. pôsobí v matracovom priemysle už viac ako 28 rokov a v súčasnosti sa radí k najinovatívnejším európskym výrobcom. Firmu Materasso Slovakia tvorí tím skúsených odborníkov s bohatými a dlhoročnými skúsenosťami nielen v oblasti výroby ortopedických matracov a postelí ale aj v oblasti bytových doplnkov ako sú kresielka, rozkladacie prístelky, nočné stolíky či posteľové taburety. Sme rodinná spoločnosť, a preto dbáme na vysokú kvalitu a dlhú životnosť našich výrobkov a na kompletný servis dodávaného tovaru. Hotelové zákazky realizujeme na kľúč. Doprava na miesto určenia, roznos výrobkov po hoteli spolu s odbornou montážou sú pre nás samozrejmosťou.

Sortiment

Naše výrobky staviame predovšetkým na kvalitných materiáloch a na špičkovom prevedení.

Kladieme dôraz aj na dôsledné zladenie jednotlivých elementov. Naši dizajnéri a konštruktéri sa snažia využívať všetky informácie v oblasti nových trendov, ale tiež vychádzajú v ústrety predstavám a očakávaniam našich zákazníkov. Produkujeme viac než 300 000 matracov ročne a sme jediný výrobca matracov na Slovensku pracujúci v systéme ISO, ktorý garantuje celý proces výroby od vývoja až po expedíciu spotrebiteľovi.

Naše matrace a postele prezentujeme v niekoľkých kolekciách, ktoré sú vytvorené s ohľadom na špeciálne požiadavky koncového zákazníka:

  • Materasso
  • Materasso Exclusive
  • Ferreti
  • Materasso Hotels

Primárnou myšlienkou a konceptom kolekcie MATERASSO HOTELS je kvalita, funkčnosť a nadčasový dizajn. Sme schopní s Vami vyriešiť komplexný proces od návrhu až po výrobu funkčnej a útulnej hotelovej izby. Našim hlavným cieľom je, aby celý proces výberu a finálnej realizácie hotelovej izby bol pre Vás príjemným, jednoduchým a praktickým riešením. Zameriavame sa na komplexné riešenie pohodlného spánku pre hotelových hostí týkajúceho sa primárne hotelovej postele a komfortného matraca. Aby hotelové lôžko bolo kompletné, vieme ho doplniť o klasické posteľové či panelové čelo, ktoré bude vyhovovať Vašim predstavám. Pre doladenie celkového dizajnu izby Vám ponúkame na výber z kolekcie nočných stolíkov z rôznych materiálov, či dizajnové taburety vhodné pred posteľ, ktoré sú ideálnou voľbou a novodobým trendom nielen v butikových hoteloch.

Ak potrebujete vyriešiť dodatočné miesto na spanie pre Vašich hostí, vieme Vám ponúknuť moderné jednolôžkové či dvojlôžkové prístelky vyrobené na mieru. V spolupráci s hotelovými architektmi veľmi radi používame naše výrobky nielen pre vybavenie hotelových izieb ale aj pre zariadenie kaviarní, recepcií či vstupných priestorov v jednotlivých ubytovacích zariadeniach.