AHRS Salesianer
Kontaktná osoba

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

+421 2 68 255 111
office@salesianer.sk
www.salesianer.sk

Fakturačné údaje

SALESIANER MIETTEX s.r.o.
Panónska 3943
851 04 Bratislava

IČO: 31388914
DIČ: 2020358285
IČ DPH: SK2020358285

  • Garantovaný dodávateľ
  • Vybavenie a zariadenie
  • Manažment textílií
AHRS #horeca Salesianer

Predstavenie spoločnosti

„High-Tech servisný prenájom pre najlepších“.  Kvalita a hygienická  čistota je pre Vás recept na úspech. Kompletné zásobovanie textíliami, garantovaná hygiena a obsiahly servis pre hotelierstvo a gastronómiu. Garantovaná hygiena a trvalosť znamenajú aj pre Vaše podnikanie istotu. Profesionálny manažment textílií zabezpečí uľahčenie práce a ekonomické výhody pre Vás a príjemnú atmosféru pre Vašich hostí. So zárukami hygieny, zásobovaním, spokojnosťou a trvalou udržateľnosťou je SALESIANER MIETTEX priekopníkom v oblasti merateľnej kvality servisu. Bezpečnosť spočíva v inovatívnych, štandardizovaných procesoch, presnom manažmente kvality a excelentnom servise. SALESIANER MIETTEX tak prináša najlepší manažment textílií pre zákazníkov rozhodujúce výhody. Certifikáty: ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485, ISO 50001, EN 14065, BS OHSAS 18001, RAL-GZ 992/1, RAL-GZ 992/3

Sortiment

Stolové textílie
Obrusy, obrúsky a servítky v správnom počte na správnom mieste a v optimálnej kvalite. Hosť ocení keď ho rozmaznávajú sviežosťou a čistotou. Profesionálna úprava textílií prináša bezpečnosť a takto chráni životné prostredie udržateľnými metódami. Využite výhody dostatočného množstva a bezchybnej kvality.

Pracovné oblečenie
Kuchárske bundy, nohavice, pracovné plášte, zástery od profesionálov v oblasti pracovného oblečenia. Najlepšia reprezentácia Vašej kuchyne pri obsluhovaní hostí a príjemný pocit pri práci zvyšuje kvalitu. Všetky časti oblečenia sú personalizované pomocou čiarového kódu. Úprava v prípade meniaceho sa stavu personálu odľahčí Vašu prevádzku.

Pomôcky
Utierky na poháre, zásobníky papiera a pomôcky pre umývanie Vás podporia v bežnom dni v oblasti gastronómie. Praktický zásobník poskytuje pohotovo a univerzálne použiteľný papier. Klasický „šál na servírovanie“ so zárukou hygieny je nevyhnutným doplnkom v gastronómii. Textílie používané v kuchyni sú takto vždy v dostatočnom množstve k dispozícii.

Posteľné textílie
K dispozícii dávam len plachty, návleky na vankúše a prikrývky, paplóny po perfektnom hygienickom servise. Moderný špičkový materiál „SM polycotton ®“ je priedušný a príjemný pre pokožku a zvyšuje komfort pri spaní. Toto potvrdzuje aj známka „veľmi dobré“ od „Hohenstein inštitútu“ pre komfort pre kľudný, zotavujúci spánok.

Froté textílie
Kompletné vybavenie – uteráky, osušky, župany, predložky do kúpeľne v exkluzívnej froté kvalite od špičkových výrobcov, vybavené certifikátom „Öko-Tex 100“ pre ekologickú znášanlivosť. Elegantný vzhľad s príjemnou funkciou. Čistá bavlna s mimoriadnou sacou schopnosťou.

Chrániče matracov, paplóny a vankúše
Hygienicky bezchybný servis paplónov, vankúšov a chráničov matracov v servisnom prenájme. Kvalitne a profesionálne ošetrené chrániče matracov znamenajú pre hotely pri ich hodnotení ďalšie body a vytvárajú dobrý pocit z čistej a dobre udržiavanej postele. Môžete si byť istý, že so servisným prenájmom ponúkate svojim hosťom to najlepšie.

  • Stolové textile
  • Pracovné oblečenie
  • Pomôcky
  • Posteľné textílie
  • Froté textile
  • Chrániče matracov, paplóny a vankúše