Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - St. Nicolaus DIRECT, s.r.o.

St. Nicolaus DIRECT, s.r.o. je mladá slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2016, ktorá si dala za cieľ posilniť postavenie a prítomnosť materských značiek ST.Nicolaus na slovenskom trhu v rámci Nezávislého maloobchodu a HoReCa. Naším hlavným poslaním je úzka spolupráca s aktuálnymi, ale aj s novými obchodnými partnermi formou aktívnej podpory prostredníctvom obchodného tímu a trade marketingu. stn direct loga v1 UPRAVA

Naše portfólio tvoria najúspešnejšie a najpredávanejšie slovenské značky liehovín ako Nicolaus Extra Jemná Vodka a jej ochutené varianty, bylinný likér Demänovka, borovička Borec, či úspešné značky minerálnych a pramenitých vôd ako Budiš, Fatra, Zlatá Studňa, ale aj kofolový nápoj Lokálka dostupný vo fľašiach, post-mixe a pre-mixe.

Celé portfólio spoločnosti St. Nicolaus – DIRECT, s.r.o. je však oveľa širšie. Ponúkame širokú škálu obľúbených liehovín na trhu vodiek (Russian Standard Vodka), ginov (Gibson´s, The London NO.1 gin, MOM gin), rumov (Santiago de Cuba, Negrita), brandy (Lepanto, Soberano), whisky (Glen Moray, Nomad) ovocných destilátov a bitters, ako aj radu kvalitných ovocných štiav zn. Pfanner, kolový nápoj Africola alebo remeselné sýtené nápoje a mixéry značky Franklin & Sons.

Unikátnym projektom sú Slovenské Vinice. Tvoria ho Slovenské vína z najobľúbenejších odrôd od slovenských vinárov v balení výhradne určeného pre HoReCa segment.

Samostatnú kategóriu tvoria Destiláty ST.Nicolaus Exclusive Edition – ,,Výnimočnosť v každom dúšku“, ktoré sú vyrábané pod dohľadom svetových majstrov páleničiarov.

Kvalitu produktov z nášho portfólia zaručujú prvotriedne suroviny a tradičné, rokmi overené receptúry, ktoré sa neustále zdokonaľujú. 

Medzi posledné novinky spoločnosti patrí nová produktová línia s názvom Domovina. Domovina nie len miesto na mape, ale aj v srdci.

Ako chutí domovina? Určite každému trošku inak. Do produktovej línie DOMOVINA sme zaradili alkoholické nápoje, ktoré dôverne poznáme a chutia nám. So Slovenskom sa väčšine z nás spája svieža a originálna chuť borievok alebo bohatá aróma ovocného destilátu. V Domovine preto nájdete borovičku, borovičku s horcom, slivovicu, hruškovicu a marhuľovicu.

Reprezentantom tejto kategórie je Domovina borovička - kvalitná slovenská borovička s výnimočne suchým chuťovým profilom, s čistou, ale jemnou chuťou čiernych borievok bez pridaného cukru. Pri výrobe sme použili čierne borievky, ktoré sú zriedkavejšie a menej sladké ako červené, ale sú aromatickejšie. Túto borovičku sme obohatili o čistý horcový extrakt, ktorý pridal nápoju jemne žltastý odtieň a typickú horkastú arómu, ktorá však len elegantne dopĺňa bohatú a jasne borievkovú chuť a pridáva borovičke ten správny tatranský šmrnc.

Domovina

V oblasti nealko nápojov spoločnosť ponúka aj minerálnu vodu s jedinečným zložením a zásaditým charakterom. Ide o produkt Fatra, ktorý od minulého roka je k dispozícii pre gastro prevádzky aj v 250 ml prémiovom balení crystal sklo. Toto na trhu minerálnych vôd jedinečné balenie zdôrazňuje vzácnosť a unikátnosť Fatry, ktoré nám závidia široko-ďaleko. Fatra patrí medzi najvzácnejšie minerálne vody v Európe. Jedinečné zloženie a zásaditý charakter odlišujú túto unikátnu minerálku od všetkých ostatných. Odborníci ju považujú za dokonalé dielo prírody. Presvedčte sa aj sami a zaraďte aj Vy tento produkt do Vašej gastro prevádzky.

Fatra

Od začiatku tohto roka má spoločnosť vo výhradnej distribúcii aj holandskú značku kávy Smit & Dorlas, ktorej počiatky datujeme od roku 1822, keď dvaja mladí pražiari z Amsterdamu na bicykloch dodávali kávu svojim zákazníkom. Ubehla dlhá cesta, aby sa stali jednou z najvýznamnejších kávových spoločností v Holandsku. Trvalo udržateľný rozvoj v pestovaní kávy, rešpekt voči farmárom a ich ďalším generáciám je pri výrobe pre Smit&Dorlas dôležitý a preto všetky kávové zmesi sú označené certifikátom Rainforest Alliance. Pre Smit&Dorlas bola káva a stále je vždy niečo výnimočné. Základom reputácie je ponúknuť vždy len to najlepšie. Každá naša šálka udáva smer, ako by mala káva vyzerať!

SmitandDorlas mood page-0001

St. Nicolaus DIRECT, s.r.o.

Adresa:

Ul. 1. mája 113

031 28 Liptovský Mikuláš

 

Web:

www.stn-trade.sk 

www.napoje.sk

 

Kontaktná osoba:

polaščin1

Róbert Polaščin

výkonný riaditeľ

robert.polascin@stn-trade.sk

+421 903 616 213

 

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...